Predseda SNS A.Danko oznamuje na tlačovej besede na úrade vlády SR ohľadne rokovania o novej vláde informaciu o zrušení tendra na nové fotoradary - objektívna zodpovednosť.

"Pikoškou možno z hľadiska šetrenia verejnych zdrojov je aj ústupok z investícii pri budovaní radarov, ktoré boli tak často medializovane."

SNS podporí projekt v Dvoriankach čo sa týka bezpečnosti občanov !


	

Podľa informácii od pána Danka zo dňa 09.03.2016 SNS podporí projekt, ktorý sa týka bezpečnosti občanov, citujeme:

"Nejde ani tak o samotné radary, ako o ich cenu. Cena 150 miliónov eur je prehnaná. Skôr na to som upozorňoval. A aj na fakt, že minister vnútra chce len prostredníctvom týchto radarov zbierať peniaze do štátnej kasy na úkor občanov SR. Samozrejme, čo sa týka bezpečnosti občanov, taký projekt podporíme, len nech má hlavu a pätu."

 

NOVÉ DOPRAVNÉ RIEŠENIE HLAVNEJ ULICE - 2016

NOVÉ FOTORADARY - TENDER ZRUŠENÝ - 29.03.2016

Postup bol zrušený podľa zákona č. 25/2006 Z. z.: § 46 ods. 2 - zmenili sa okolnosti, za ktorých sa vyhlásilo verejné obstarávanie

 

Verejný obstarávateľ zrušil dané verejné obstarávanie v súlade s ustanovením § 46 ods. 2 zákona o verejnom obstarávaní, pretože sa v priebehu postupu verejného obstarávania vyskytli dôvody hodné osobitného zreteľa, pre ktoré nemožno od verejného obstarávateľa požadovať, aby vo verejnom obstarávaní pokračoval.

https://www.uvo.gov.sk/vestnik/oznamenie/detail/332418?page=1&lizky=

 

ČAKÁME NA NOVÉ RIEŠENIA SPOMALENIA DOPRAVY V OBCIACH

HN 29.03.2016 00:00 - Kaliňák stopol megatender na radary

Namiesto radarov semafory

Pre rezort vnútra však zrušenie tendra na radary neznamená koniec bojov. Súťaž plánuje zmeniť a namiesto pôvodných zámerov sa chce sústrediť na dodržiavanie rýchlosti v obciach.

http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/594568-kalinak-stopol-megatender-na-radary

TOPlist